KONST / Litografier / Färglitografi 6856031
nr 685 6031
Färglitografi
Signerad i tryck G Buffet, 84/100, Paris, 64x49
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 mars 2011
kl 18:51:11
300 kr
350 kr
450 kr
550 kr